گردشگری سلامت چیست

گردشگری سلامت به سفرها یا تورهایی که بر اساس اصل سلامتی سازماندهی شده است گفته می شود. هدف از این نوع گردشگری این است که گردشگران بتوانند از غذای سالم، درمان های آبگرم، ورزش، و سایر تجربیات سالم لذت ببرند. این به معنای بهبود خلاقیت ومعنویت فرد است. شما همچنین می توانید یاد بگیرند که چگونه از خودتان، از نظر روان شناختی و جسمی بهتر مراقبت کنید.در سفر تندرستی شما معمولا به مکان هایی می روید که در آن غذا ها و فعالیت ها ی سالم شما را حمایت می کنند؛ این همان پایه و اساس سفر سلامت است. این روزها، مردم بیشتر و بیشتر به دنبال تجربه های سلامت هستند که افق های فرهنگی خود را گسترش می دهند.

 

گردشگری سلامت چیست

پذیرش مفهوم گردشگری سلامت


پذیرفتن نقص: در این سفر به دست آوردن سلامتی، مشکل و نا امیدکننده خواهد بود. بنابراین، شما باید قادر به تنظیم، عمل، عکس العمل، بازتاب، تمرکز و برنامه ریزی باشید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. شما همچنین باید تصمیماتی را اتخاذ کنید که از ماموریت شما پشتیبانی می کنند.

واقع بین باشید: یک روز در اسپا بلافاصله سلامت را به زندگی شما نخواهد آورد. اهداف سلامتی شما باید واقع بینانه باشند. اهدافی را که می توانید در یک زمان معین انجام دهید ایجاد کنید. اهداف واقع بینانه دشوار نیست.

نگرش: نگرش کلی شما نسبت به زندگی باید مثبت باشد. 

قدردانی: شما همچنین باید از امتیازات خود سپاسگزار باشید. این به چیزهای خوب اجازه می دهد تا شما را دنبال کنند. 


شانسی برای تغذیه بدن، ذهن و روح خود
هنگامی که شما بازیابی سلامت انجام می دهید، فرصتی برای امتحان بسیاری از سبک های آشپزی سالم خواهید داشت. در هنگام انتخاب وعده های غذایی اهمیت سلامت را نسبت به طعم خواهید فهمید. متخصصان تغذیه به شما در مورد نحوه تغذیه روح و بدن خود از طریق یک رژیم متعادل آموزش خواهند داد. اکثر مواد غذایی به طور مستقیم از مزارع می آیند و اطمینان حاصل می کنید که شما فقط غذای تازه سالم می خورید. 


شانسی برای فعالیت فیزیکی
گردشگری سلامت بهترین گزینه های فیزیکی یعنی طبیعت و فعالیت را ترکیب می کند. مانند لذت بردن از ورزش های با آدرنالین بالا مانند قایقرانی، زیپ لاین، غواصی، موج سواری و سایر فعالیت های محبوب. بعد از این فعالیت ها که آدرنالین مصرف می کنند، مرحله ای برای آرامش عمیق ایجاد می شود. فعالیت هایی وجود دارد که مناسب برای سالمندان است مانند دوچرخه سواری
لذت بردن از خدماتی که به شما کمک می کند تا آرامش در خواب داشته باشید. 
یکی از اهداف گردشگری سلامت به شما کمک می کند تا شب خواب آرامی را تجربه کنید. مقاصد تندرستی پر طرفدار، درمان های آبگرم را انجام می دهند که هدف آنها آرام کردن ذهن در یک محیط مساعد است. شما همچنین می توانید چندین تنفس و مدیتیشن و تکنیک را یاد بگیرید و فرصتی برای انتخاب خدماتی که برای شما مناسب است پیدا می کنید. در یک استراحت خوب، فعالیت های زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید از جمله تورهای فعال، اسپا ها، تورهای آشپزی، چشمه های آب گرم و غیره انتخاب کنید. به این معنی است که شما می توانید فعالیت های خود را با توجه به علایق شخصی خود انتخاب کنید. 


برنامه های پزشکی معمولا به پکیج تندرستی اضافه می شوند
بسیاری از مقاصد تندرستی در حال حاضر آزمایش های پزشکی را به عنوان بخشی از برنامه ارائه می دهند. ارزشیابی تغذیه برای شناسایی نگرانی های سلامتی انجام می شود. از چنین آزمایش هایی، گردشگران می توانند رژیمهای تغذیه ای خود را متناسب تنظیم کنند. به استثنای توصیه های شخصی، گردشگران همچنین می توانند در کارگاه های پزشکی و کلاس های تناسب اندام شرکت کنند.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی

بازنشستگی در خارج از کشوری که در آن کار کرده و زندگی کرده اید، امروزه محبوبیت بیشتری به دست آورده است. به گفته اداره تأمین اجتماعی، بیش از نیم میلیون نفرکه در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند، مزایای تامین اجتماعی را دریافت می کنند. اگر قصد دارید به خارج از کشور نقل مکان کنید، باید گزینه های خود را بررسی کنید. خوشبختانه، شاخص زندگی بازنشستگی جهانی، بهترین کشورها را برای بازنشستگی فهرست می کند. در زیر شما هشت تا ازبهترین کشورها را برای بازنشستگی پیدا خواهید کرد که در فهرست رتبه بندی آنها قرار دارد. به بازنشستگی در این کشورها توجه کنید تا زندگی خودرا در سن پیری با کیفیت ادامه دهید.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی

کاستاریکا
آب و هوای ملایم، مناظر خیره کننده و سواحل بی نظیر، بازنشستگان را به کاستاریکا می کشاند. این کشور به راحتی از مهاجران استقبال می کند و یک روند اقامت ساده ارائه می دهد. با درآمد ماهانه حداقل 1000 دلار در ماه از بیمه اجتماعی یا یک منبع مشابه، مهاجرین از سطح بالای زندگی برخوردار می شوند.
مکزیک
از آنجا که نزدیک به ایالات متحده است (برای کسانی که در آمریکا زندگی می کنند)، مکزیک بیش از یک میلیون بازنشسته را به مرزهای خود جذب می کند. جوامع مهاجر از زندگی ساحلی و معاشرت با مردم محلی و انگلیسی زبان بهره می برند. علاوه بر این، ساکنان قانونی بالای 60 سال تخفیف های هواپیمایی، مواد غذایی و رستوران را دریافت می کنند. 

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی
پاناما
سواحل پر زرق وبرق و اقتصاد پر رونق بازنشستگان را به پاناما می کشاند. درآمد 2000 دلار در ماه هزینه های پایین زندگی را پوشش می دهد. علاوه بر این، جامعه فعال مهاجر برای جشنواره های موسیقی، فیلم و طبیعت گردی در فضای باز گرد هم می آیند.
اکوادور
این یکی از مکان های جالبی است که می توانید آب و هوا را با مهاجرت به ارتفاع بالا یا پایین کشور انتخاب کنید. علاوه بر این، هزینه های پایین حمل و نقل عمومی در اکوادور، داشتن وسیله نقلیه را غیر ضروری می کند. یک اتوبوس فقط 25 سنت هزینه دارد و تاکسی حدود 3 دلار خواهد بود.
مالزی
بازنشستگانی که مالزی را انتخاب می کنند، از فرهنگ غنی و مناظر عجیب و غریب قدردانی خواهند کرد. علاوه بر این، کشور املاک مدرن را به قیمت های معقول ارائه می دهد. شما می توانید واحد های اجاره ای ارزان قیمت، غذاهای خیابانی خوشمزه و مراکز خرید بی نظیر پیدا کنید.
کلمبیا
بازنشستگانی که خواهان سطح بالایی از زندگی با هزینه کم هستند، کلمبیا را محلی مناسب برای بازنشستگی می دانند. حقوق ماهانه بین 1700 تا 2200 دلار به شما اجازه می دهد آپارتمانی عالی اجاره کنید، و هنوز هم برای خرید روزانه و فعالیت های دیگر پول خرج کنید. علاوه بر آب و هوای خوب در تمام طول سال، بازنشستگان از قبوض پایینتر برخوردار می شوند. 

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی
پرتغال
بازنشستگان به پرتغال به دلیل آب و هوای گرم، امکانات رفاهی و گزینه های اقامت مهاجرت می کنند. این کشور به عنوان سومین کشور امن در جهان محسوب می شود، نه تنها زوج ها می توانند به راحتی با یک بودجه 1500 دلار در ماه زندگی کنند، بلکه به مراقبت های بهداشتی عالی نیز دسترسی دارند.
نیکاراگوئه
نیکاراگوئه بسیاری از فرصت ها و امکانات تفریحی ارائه می دهد. بازنشستگان به علت آب و هوای گرمسیری و استقبال از جامعه مهاجرین، به مقصد زیبایی جذب می شوند. علاوه بر هزینه های کم زندگی، دولت به بازنشستگان خارجی برای زندگی انگیزه می دهد. به عنوان یک بازنشسته، هر پولی که در خارج از نیکاراگوئه به دست آورده اید، بدون مالیات دریافت خواهید کرد.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی

 

ایده های کسب و کار در سفر

بلاگر

اگر می خواهید بلاگر سفر باشید، عشق به سفر مطمئنا یکی از ملزومات است. برای ایجاد کسب و کار وبلاگنویسی سفر، می توانید وبلاگ خود را با ماجراهای مسافرت خود شروع کنید یا راهنمایی ها و پیشنهاد های خود را براساس تجارب خود در وبلاگ قرار دهید.

 

ایده های کسب و کار در سفر

سخنران عمومی

سخنرانی عمومی می تواند یک کار سودآور باشد اگر تخصص خاصی در یک حوزه مشخص داشته باشید و توانایی به اشتراک گذاشتن آن در کنفرانس ها و رویدادهای مختلف را داشته باشید. شما می توانید خدمات سخنرانی خود را به مردم در نقاط مختلف جهان ارائه دهید و سپس از این اشتغال به عنوان فرصت سفر به مکان های جدید و هیجان انگیز استفاده کنید.

عکاس سفر یا مراسم عروسی

اگر شما مقداری تجربه در عکاسی با تجهیزات مناسب دارید، می توانید با عکاسی از مراسم عروسی و رویدادهای مشابه، زندگی کنید. و اگر از مسافرت لذت ببرید، می توانید خدمات عکاسی خود را به زوج های سراسر جهان ارائه دهید و سپس به مراسم مختلف برای هر قرارداد سفر کنید. شما همچنین می توانید از این فرصت استفاده کنید و عکس از مکان هایی که بوده اید بگیرید و مجوز استفاده آنها از وب سایت خود را بفروشید.

مترجم

اگر شما فرصتی برای سفر به کشورهای مختلف و یادگیری زبان های دیگر داشته باشید، ممکن است بتوانید کسب و کار خود را به عنوان یک مترجم آغاز کنید. شما می توانید هر چیزی شامل کتاب یا اسناد را به زبان های مختلف ترجمه کنید. و این چیزی است که شما اغلب می توانید از راه دور انجام دهید، بنابراین شما می توانید از هر کجا کار کنید.

آموزش زبان

دانستن زبان دیگر نیز می تواند فرصتی دیگری باشد برای ارائه خدمات خودتان - این بار به عنوان یک معلم یا معلم خصوصی. شما می توانید دانشجویان زبان انگلیسی را در کشورهای دیگر آموزش کنید. یا میتوانید زبانهای دیگر را که ممکن است در طول سفرهای خود آموخته اید، تدریس کنید. 

مشاور سفر

آژانس های مسافرتی بزرگ در طول چند سال گذشته تلاش های زیادی کرده اند تا همچنان پویا باقی بمانند. اما این بدان معنا نیست که هیچ مشتری ای وجود ندارد که برای رزرو سفر خود کمک کمی نخواهد. اگر مسافر با تجربه ای هستید، احتمالا از تخصص های ارزشمندی برخوردار است که می توانید با مسافران دیگر به اشتراک بگذارید. بنابراین شما می توانید این خدمات را به عنوان یک مشاور سفر ارائه دهید.

خانه دار

بسیاری از مردم ترجیح می دهند هنگامی در سفر هستند کسی از خانه یا حیوانات خانگی آنها مراقبت کند. بنابراین اگر میخواهید در حین انجام اینکار به مناطق مختلف سفر کنید، می توانید خدمات خود را به عنوان یک خانه دار در تمام زمینه های مختلف که مایل به بازدید هستید، ارائه دهید. 

 

ایده های کسب و کار در سفر

فردی تاثیر گذار و بانفوذ در شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ابزار دیگری است که شما به راحتی می توانید از هر کجا دسترسی پیدا کنید، به خصوص با شیوع اپلیکیشن های تلفن همراه. و اگر شما قادربه حضوری قابل ملاحظه و تاثیر گذار در برخی پلتفورم های اجتماعی هستید، می توانید خدمات خود را به عنوان یک فرد تأثیرگذار ارائه دهید و با کمپانی های برند کار کنید تا محتوای منحصر به فردی به مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

فروش محصولات دست ساز

با تشکر از پلت فرم های آنلاین مانند Etsy و آمازون، راحت تر از همه چیز فروش کالاهای دست سازاز هر کجا می باشد. اما شما همچنین می توانید آثار دست سازخود را در نمایشگاه های هنری مختلف و رویدادهای سراسر کشور و جهان به فروش برسانید. بنابراین از هر دو روش در سفر می توانید این کسب و کار را داشته باشید.

دی جی

شما می توانید خدمات خود را به عنوان یک دی جی برای مراسم عروسی، مهمانی ها و یا سایر رویدادها ارائه دهید. اما شما همچنین می توانید خدمات خود را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهید یا به طور خاص مشتریان را در مناطقی که مایل به سفر هستید جستجو کنید. دی جی ها در سال های اخیر بین الملی شده اند.

طراح تی شرت

پلتفورم های آنلاین مانند Redbubble و CafePress به شما این امکان را می دهند که طرح های خود را ایجاد کرده و آنها را روی تی شرت ها، لیوان ها و دیگر محصولات چاپ کنید بدون اینکه نیازبه تولید واقعی داشته باشید. بنابراین شما می توانید یک کسب و کار راه اندازی کنید و آن محصولات را بدون نیاز به تدارکات زیادی یا محل ثابت به فروش برسانید. طرح های خود را در طول مسافرت های خود بسازید و آنها را به صورت آنلاین به فروش برسانید مهم نیست که در کجای جهان هستید

 

ایده های کسب و کار در سفر

ایده های کسب و کار در سفر

سایت های راهنمای سفر های گروهی

سفرهای اجتماعی یک حوزه جذاب برای نوآوری در رسانه های اجتماعی است؛ راه اندازی سرویس های استارت آپ، برنامه ریزی سفر را با استفاده از آخرین ابزار رسانه و شبکه های اجتماعی کارآمد تر می کند. این فرایند، باعث صدمه زدن به صنعت سفر، از جمله برنامه ریزان سفر، آژانس های مسافرتی و خدمات اجاره ای می شوند. حتی سایت های مسافرتی نسل جدید مانند TripAdvisor با میلیون ها نسخه از مرورگرهای تولید شده توسط کاربر، رقابت را با شبکه های اجتماعی مسافرتی که در سال های اخیر بوجود آمده اند، افزایش می دهد.

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

سفرهای گروهی چیست

سفرهای اجتماعی به سادگی به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد سفر اشاره دارد. به طور معمول خدمات جدید شامل یک وب سایت و اپلیکسشن تلفن همراه است و به شما اجازه می دهد تا به شبکه های اجتماعی موجود در توییتر و فیس بوک برای مشاوره سفر سر بزنید و همچنین برقراری ارتباط با مسافران دیگر از طریق شبکه های سفر اجتماعی را امکانپذیر می کند. برخی از این برنامه ها بر روی رزرو و اجاره تمرکز دارند، اما بیشتر در مورد به اشتراک گذاری ابزارها و برنامه های سفر است. 

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

Trippy

یک سرویس آنلاین برای برنامه ریزی سفرهایی است که به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر پیوسته است. این سایت کمک می کند تا مردم پیشنهادات سفر را از ارتباطات خود در این شبکه ها و دیگران که به مکان هایی که آنها در نظر دارند بروند، جستجو کنند؛ همچنین برنامه هایی با ابزار برنامه ریزی سفر با ویژگی های اجتماعی را ارائه می دهد. این وبسایت در سال 2011 راه اندازی شد. Trippy همچنین یک اپلیکیشن رایگان آیفون دارد

Everplaces

یک شبکه اجتماعی و اپلیکیشن تلفن همراه مانند Pinterest است که هدف آن این است که به شما اجازه می دهد مکان هایی را که بوده اید یا می خواهید بروید به صورت طبقه بندی شده مسیریابی کنید. برای عموم مردم در سال 2012 راه اندازی شد. ایده اصلی: " مجموعه شخصی از مکان هایی که دوست داری را ایجاد کن". مانند Pinterest، به کاربران اجازه می دهد که یکدیگر را دنبال کنند. Everplaces به تازگی یک ابزار کسب و کار را راه اندازی کرده است که به افراد و شرکت ها اجازه می دهد راهنماهای کوچک سفر را به عنوان اپلیکیشن کاربردی برروی تلفن های همراه ایجاد کنند. Everplaces به عنوان اپلیکیشن آیفون نیزدر دسترس است. 

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

GoGoBot

یکی از محبوب ترین برنامه های سفر است، این سرویس مشابه Trippy فعالیت می کند و مناسب برای برنامه ریزی سفر است. در سال 2010 راه اندازی شد و به نظر می رسد مانند TripAdvisor با تمرکز بر راهنما های کوچک به مقصد خاص ساخته شده باشد. GoGoBot همچنین به کاربران اجازه می دهد تا هنگام برنامه ریزی، هتل رزرو کنند، مکان ها را بررسی کنید و کارت پستال هایی برای اشتراک گذاری ایجاد کنند، علاوه بر وب سایت، GoGoBot دارای یک اپلیکیشن آیفون است

TripIt

یک شبکه اجتماعی برای ساخت برنامه های سفر و سفرنامه است. TripIt دارای اپلیکیشن موبایل رایگان برای آیفون، iPad و آندروید است. 

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

AirBnB

یک استارت آپ بزرگ خلاقانه در اجاره آنلاین است که اجازه می دهد مردم جایی در خانه های دیگران رزرو کنند. این اپلیکیشن اجازه می دهد تا کاربران پروفایل های خود را ایجاد کرده و بررسی های خود را از مکان هایی که اجاره کرده و اقامت داشته اند بنویسند. Airbnb که در سال 2008 راه اندازی شد، تا سال 2012 صدها هزار فهرست از چندین کشور را داشته است. بسیاری از لیست ها اتاق هایی در داخل خانه های خصوصی اشغال شده توسط افراد دیگر هستند اما شامل آپارتمان ها و منزل نیز می شوند. میزبان ها و مهمانان پس از رفتن، به یکدیگر امتیاز می دهند، که به ایجاد اطمینان کمک می کند. در ابتدا Airbedandbreakfast نامیده شد و مردم اغلب آن را به عنوانair bed & breakfast نامگذاری می کنند. Airbnb اپلیکیشن تلفن همراه آیفون و آندروید را دارد. 

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

WAYN

مخفف "شما الان کجا هستید؟" و یک شبکه اجتماعی برای سفر و شیوه زندگی است که در سال 2005 راه اندازی شد. از آنجا که در لندن تاسیس شده است، در انگلستان بیشتر از ایالات متحده محبوب است Couchsurfing شما دوستانی در سراسر جهان دارید، که هنوز آنها را ندیده اید.

Couchsurfing

بهترین راه برای اقامت با افراد محلی، پیدا کردن دوست در سفر و یا میزبان مسافرانی است که به زادگاه شما می آیند. بیش از 12 میلیون نفر از علاقه مندان به مسافرت از Couchsurfing در بیش از 230،000 شهر در سراسر جهان استفاده می کنند.از اپلیکیشن Couchsurfing برای برنامه ریزی سفر خود استفاده کنید.

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

ایده هایی برای کسب و کار در منزل برای افرادی که به سفر علاقه دارند

بلاگر سفر

وبلاگ نویسی بر روی هر موضوعی یک راه عالی برای داشتن یک کسب و کار خانگی است، و برای مسافران می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. از آنجا که وبلاگها اساسا مجلات آنلاین هستند، شما می توانید در مورد سفر خود بنویسید و کسب درآمد کنید. مانند همه وبلاگ ها، کسب درآمد به عنوان یک وبلاگ نویس سفر، نیاز به فالوور دارد که تمایل دارند درمورد ماجراهای شما بدانند. کسب درآمد از وبلاگ می تواند از طریق برنامه های وابسته، اسپانسرها، تبلیغات یا فروش فضای تبلیغاتی باشد. بسته به اینکه چه نوع وبلاگ نویسی انجام می دهید و تعدادی فالوورهای شما، می توانید خدمات رایگان نیز بدست آورید. برای مثال، اگر در حال دوچرخه رانی سراسر آسیا هستید، یک کمپانی دوچرخه سازی ممکن است به شما یک دوچرخه بدهد.

 

ایده هایی برای کسب و کار در منزل برای افرادی که به سفر علاقه دارند

نویسنده سفر

در برخی موارد، نویسندگی در سفر و وبلاگ نویسی مشابه است. تفاوت این است که در نویسندگی در سفر، شما مقالات خود را به مجله یا وبلاگ دیگری می فروشید. مجلات بسیاری وجود دارد که آنلاین و یا چاپی هستند، که نه تنها برای مطلب شما پول پرداخت خواهند کرد، بلکه حتی ممکن است هزینه بلیط سفر شما را نیز تقبل کنند. بعلاوه، برخی از ناشران نویسندگان را برای نوشتن کتابهای سفری نیز استخدام می کنند.چالش تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل سفر در پیدا کردن کار است. مانند بسیاری از مشاغل نویسندگی آزاد،این هم پستی و بلندی دارد بنابراین شما باید به این شیوه زندگی خود را سازگار کنید. به علاوه شما باید به آنچه ناشران می خواهند توجه کنید، که ممکن است با علایق شما متفاوت باشد.

مشاور سفر

بر خلاف آژانس های مسافرتی که سفر رزرو می کنند، یک مشاور سفر با افراد مختلف درمورد مسائل مختلف سفر کار می کند. این می تواند آماده کردن افراد برای سفرباشد (یعنی والدین مهاجر که در خارج از کشور سفر می کنند) یا کسب و کارهایی که نیاز به اطلاعاتی مربوط به مسائل فرهنگی درمورد فروش محصولات خود در خارج از کشور یا دادن اطلاعات برای سفر های بین المللی به کارکنان یک شرکت باشد.

آژانس مسافرتی

در حال حاضر با منابع مانند Expedia، برخی فکر می کنند که نیاز به آژانس های مسافرتی کاهش می یابد. با این حال، بسیاری از مسافران هنوزهم علاقه مند به کمک کارشناس و خدمات شخصی هستند. فرصت هایی برای راه اندازی آژانس مسافرتی در منزل وجود دارد.یکی از راههای جلب مشتریان ارائه خدمات جذاب مانند تعطیلات دیزنی، و یا سافاری آفریقایی است. شما همچنین می توانید روی یک بازار تمرکز کنید، مانند سفرهای خانوادگی، سفر با حیوانات خانگی ویا سفرهای مشارکتی. 

 

ایده هایی برای کسب و کار در منزل برای افرادی که به سفر علاقه دارند

اولا تصمیم بگیرید چه مواردی را می خواهید دنبال کنید. آیا شما تنها در رزرو بلیط هواپیما علاقمند هستید یا مایل هستید که رزرو هتل را نیز در کسب و کار شرکت خود قرار دهید؟ آیا می خواهید خدمات بیشتری مانند هتل، ماشین، جابجایی، تعطیلات، کروز، اتوبوس، ویزا، فارکس و غیره را داشته باشید؟ممکن است به اضافه کردن خدمات دیگری مانند سافاری، فستیوال و رویدادها نیز فکر کنید. ما پیشنهاد می کنیم که به عنوان یک شرکت نوپا و کوچک؛ تنها تعداد کمی از خدمات را انتخاب کنید. کسب و کار خود را با تعداد کمی از خدمات مانند رزرو بلیط هوایی و رزرو هتل پایه ریزی کنید و پس از چند ماه، خدمات بیشتری را اضافه کنید.

پس از انتخاب خدمات برای کسب و کار سفر آنلاین، شما هم اکنون می توانید مدل کسب و کار مناسب را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که شما یک شریک فنی سفر دارید. این شریک به شما کمک خواهد کرد تا یک مدل کسب و کار برای توسعه تجارت خود ارائه دهد. می توانید مدل های کسب و کاری مانند B2B، B2C، B2B2C، B2B2B، و شبکه های وابسته را انتخاب کنید. ممکن است بخواهید از یک مدل B2C پایه شروع کنید و یک پورتال سفر برای آن ایجاد کنید. اما اطمینان حاصل کنید که سیستم منعطف است و می توانید در آینده مدل های دیگر را به راحتی به آن اضافه کنید.

یک وب سایت پاسخ دهنده وب سایتی است که مشتری پسند باشد. و همانگونه که بر روی صفحه بزرگ کامپیوتر کار می کند برروی صفحه موبایل های هوشمند نیز کار می کند. زیرا بیشتر کاربران شما از گوشی های خود برای جستجو و خرید محصولات یا خدمات استفاده می کنند. یک طراح حرفه ای وب برای طراحی تجارت الکترونیک خود انتخاب کنید. این برای کسب و کار کوچک شما گران است اما می توانید با قیمت مقرون به صرفه تر با استفاده از Designhill، که یک پلت فرم طراحی گرافیک برجسته است، طراحی وب را انجام دهید. که بسیاری از طراحان وب حرفه ای با ایده های طراحی منحصر به فرد حضور دارند. در عرض یک هفته یا بیشتر، شما صاحب یک وب سایت پاسخ دهنده و کاربر پسند برای کسب و کار سفر خود با قیمت مقرون به صرفه خواهید شد. مشتریان شما باید بتوانند بلیط های خود را به صورت مستقیم از وب سایت آژانس مسافرتی خود رزرو کنند. این به این معنی است که شما باید یک یا چند درگاه پرداخت با وی سایت خود ادغام کنید.

 

ایده هایی برای کسب و کار در منزل برای افرادی که به سفر علاقه دارند