نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری

نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری
این اکسسوری ها شامل گردنبند، گوشواره، دستبند، ساعت، تل سر، گل سر،گل سینه و حتی عینک می شود که میتواند لباس های ما رو به بهترین شکل تکمیل کند. زیور آلات و اکسسوری، مکمل های خوبی برای لباس های ما هستند. شما میتوانید ساده ترین لباس ها را بپوشید و آن لباس را با اکسسوری های متفاوت و زیبا، کامل کنید و ببینید که در نهایت تیپ منحصر به فرد و بسیار جذابی را برای خودتان ساختید. نکته های مهم درباره ی این لوازم وجود دارد که شما باید قبل این که آن ها را برای لباس هایتان انتخاب کنید، بدانید. مثلا چه اکسسوری هایی به چه لباس هایی می آید یا آن ها را  کجا باید استفاده کنید یا چه اکسسوری هایی را میتونید کنار هم در یک ترکیب استفاده کنید.  در این مطلب شما را  برای انتخاب درست اکسسوری راهنمایی می کنیم.
در انتخاب اکسسوری زیاده روی نکنید

نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری
خیلی از  افراد  فکر میکنند باید ست گردنبند و گوشواره را با هم استفاده کنند ولی در اصل این جوری نیست و  ظاهر خیلی خاص و زیبایی  هم ندارد. بهتر است یکی از آن ها را با لباس تان ست کنید؛ اینجوری از تیپ شلوغ و پر زرق و برق جلوگیری  می کنید. پیشنهاد ما این است که از اکسسوری های خیلی متفاوت و با تم رنگی مختلف استفاده نکنید. سعی کنید تمام اکسسوری هایتان در یک تم رنگی باشد. مثلا اگه گوشواره طلایی با انگشتر طلایی ست میکنید، حتما بند ساعتتان هم طلایی باشد. نکته دیگر این است که همه ی اکسسوری ها را با هم استفاده نکنید. مثلا در استفاده از انگشتر زیاده روی نکنید چون نه انگشتر هایتان به درستی دیده میشود و نه جلوه ی زیبایی دارند. لازم نیست دستبند و ساعت و گوشواره و … را با هم استفاده کنید. بهترین کار، این است که همیشه  کمترین اکسسوری که متناسب  با لباس هایتان است، انتخاب کنید.
نکته: اگه گوشواره و گردنبند هر دو بزرگ بودند، حتما فقط از یکی از آن ها را استفاده کنید ولی اگه گوشواره و گردنبند ظریف بود میتوانید  هر دو آن ها را استفاده کنید.
زیورآلات و اکسسوری های هم رنگ لباس انتخاب نکنید

نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری
در لباس های تک رنگ، اصلا نباید اکسسوری رنگ لباس را با آن ست کنید. به دلیل اینکه باعث می شود، لباس هایتان کم تر دیده شود  و جذابیتی ندارد. پس اعتماد به نفس داشته باشید و رنگ های متفاوت و حتی متضادی که به رنگ لباس هایتان می آید را انتخاب کنید تا بتوانید بیشترین استفاده را از اکسسوری ها بکنید. مثلا اگه رنگ لباس شما بنفشه است، می توانید از رنگ مکمل آن که رنگ زرد می باشد، استفاده کرده و ست اکسسوری تان را طلایی انتخاب کنید. در این روش  هم جلوه ی لباس بیشتر می شود و هم اکسسوری هایتان بیشتر به چشم می آید.
از زیور آلات بدلی با رنگ های متفاوت استفاده کنید

نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری
بسیاری از خانم ها علاقه دارند که فقط از طلا و جواهر برای زیورآلات استفاده کنند؛ ولی این کار اشتباه است و  شما نمی توانید برای هر لباس یه ست جواهر جدید بخرید یا مثلا رنگ سنگ هایش  را با لباس هایتان ست کنید. به همین  دلیل  پیشنهاد میکنیم از بدلیجات رنگی، متفاوت و زیبا که خیلی راحت در دسترس هستند و تنوع خیلی زیادی دارند، استفاده کنید. امیدوارم این مطلب به شما در انتخاب اکسسوری مناسب کمک کرده باشد.

کلیک ها: 3

آموزش مدل های بستن شال و روسری

آموزش مدل های بستن شال و روسری
به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که از مدل شال و روسری خود خسته شده اید و به دنبال روش های جدید و متنوع می باشید. همانگونه که می دانید اغلب طراحان مد نیز به این مسئله توجه نموده اند و سعی کرده اند با استفاده از ایده های جدید، روش هایی را برای بستن شال و روسری پیشنهاد دهند. امروزه سبک های مختلفی برای پوشیدن شال و روسری همگام با دیگر مدهای روز ابداع شده که بسته به جنس روسری یا شال, اندازه اون و سلیقه شخصی خودتان میتوانید انتخاب کنید. ترکیب رنگ ها در کنار یکدیگر زیبایی منحصر به فردی ایجاد می کند؛ به شرطی که بدانید چه رنگ هایی را با یکدیگر ترکیب کنید. پس از انتخاب لباس یا مانتو باید روسری متناسب با آن را انتخاب کنید و بهتر است رنگ روسری با لباس انتخابی تان هماهنگی داشته باشد. اگر تمایل دارید تا روسری چهارگوش خود را با استفاده از روش های مختلف ببندید ما شما را راهنمایی می کنیم. در این مطلب سعی داریم  آموزش بستن روسری های مختلف را به شما خانم های عزیز آموزش دهیم. مطمئنا برای همه خانم ها جذاب خواهند بود.
مراحل بستن روسری:

آموزش مدل های بستن شال و روسری
•    یکطرف روسری را تا بزنید, از همون قسمت روی سرتون قرار دهید.
•    دو گوشه آن را به پشت گردن ببرید و سنجاق کنید.
•    کل روسری را از سمت راست به جلو بیاورید.
•    گوشه بزرگتر آن را از زیر چانه رد کنید.
•    و روی سرتون قرار بدید.
•    این هم یک مدل بستن روسری، امیدوارم از آن خوشش تان بیاید.
شال حریر
این سبک متناسب تمام روسری ها حریر می باشد. با روسری های حریر راحت تر میشود کار کرد و همچنین این امکان را به شما میدهد که روسری را در یک سمت مدل بدهید. با توجه به اینکه پارچه های حریر نازک هستند, شما برای اطمینان میتوانید از مانتوهای یقه بسته و هدبند یا کلاه حجاب استفاده کنید.
مراحل بستن شال

آموزش مدل های بستن شال و روسری
•    شال رو طوری سر کنید که یکطرف بلند باشد و آن را زیر چانه با سنجاق محکم کنید.
•    طرف کوتاه تر را به پشت سر ببرید.
•    طرف بلندتر را از زیر چانه رد کنید.
•    در ناحیه حدودا بالای گوش آن را با سنجاق محکم کنید.
•    و آن را از بالای سر رد کنید.
•    در طرف دیگر سر دوباره با سنجاق محکم کنید.
•    باز طرف بلندتر را یک دور دیگه از روی سرتان رد کنید.
•    فقط یک طرف را سجاق بزنید و قسمت انتهایی آن را آزاد بگذارید.

کلیک ها: 3

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟
انتخاب رنگ مشکی برای لباس خیلی کاربردی، چشمگیر و خاص می باشد. ولی همه ی این ها بستگی به این دارد که لباس مشکی را چه جوری بپوشید. از آن جایی که رنگ مشکی با همه چیز ست میشود، شما انتخاب های خیلی زیادی دارید که با آن ست کنید. در این مطلب به نکات مهمی درباره ی ست کردن با رنگ مشکی می پردازیم.
لباس مشکی مناسب برای استفاده ی روزانه
میتوانید روزانه رنگ مشکی را  توی لباس هاتون به کار ببرید. این رنگ، رنگ خنثی و سنگینی است. اگر لباسی دارید که خیلی رنگارنگ است و دوست ندارید زیاد به چشم بیاید، بهتر است آن را با مشکی ست کنید. این رنگ به عنوان یک رنگ خنثی به حساب می آید و  رنگ شیک و بسیار گیرایی است و تیپ شما رو خاص نشان میدهد. نکته ای که در پوشیدن لباس مشکی باید رعایت کنید این است که همیشه همه ی لباس هایتان را مشکی نپوشید. یک رنگ دیگر در کنار مشکی میتواند تیپ و ست لباستان را جذاب تر و پر تحرک تر نشان بدهد. اگر تمامی لباس هایتان را هر روز به رنگ مشکی بپوشید، این رنگ شما را فردی افسرده و بی توجه به لباس هایتان نشان میدهد. شلوار مشکی، مانتو یا روسری مشکی را میتوانید هر روز استفاده کنید ولی دقت کنید که هر کدام را با رنگ های دیگر ترکیب کنید تا تاثیر بهتری داشته باشد.
چه رنگ شال یا روسری برای پوشیدن با مانتوی مشکی مناسب تر است؟

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟
اگر دوست دارید مانتو مشکی بپوشید، پیشنهاد ما این که روسری  تان رنگ متفاوت  داشته باشد(مهم نیست که رنگش سرد باشه یا گرم )، یا روسری ای را انتخاب کنید که ترکیبی از رنگ مشکی باشد.
کیف و کفش مناسب برای ست کردن با لباس مشکی

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟
اگر لباس هایتان به رنگ مشکی است، بهتر است کیف و کفش  تان رنگ های دیگری داشته باشند. کیف و کفش قهوه ای چرم میتواند تیپ شما را از مشکی ساده در بیاورد. علاوه بر آن، رنگ مشکی باعث میشود کیف و کفش شما بیشتر به چشم بیاید. دقت داشته باشید که اگر کل لباس تان را مشکی انتخاب کردید و حتی رنگ روسری یا مقنعه تان مشکی می باشد، بهترین کار این است که تیپ تان را  با انتخاب شال رنگی، کمی شادتر و متفاوت تر نشان دهید. می توانید از شال گردن، یا حتی شال سر معمولی استفاده کنید.
اکسسوری های مناسب برای ست کردن با لباس مشکی مجلسی
اگه برای لباس مهمانی رنگ مشکی را انتخاب کردید، بهتر است کفش هایتان را مشکی انتخاب نکنید. همین تغییر جزیی باعث می شود ست لباس تان پویاتر و شادتر بشود. از ترکیبات قشنگی که به رنگ مشکی خیلی می آید، رنگ های قرمز، سرخابی، زرد و نارنجی است . به غیر از کفش ها، شما میتوانید کمربند، کیف یا ساعت تان را به رنگ های دیگر که مثلا به کفش تان بیاید، بپوشید.
چه زیورآلات و جواهراتی برای استفاده با لباس مشکی بهتر است؟

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟
از زیورآلات و اکسسوری هایی استفاده کنید که توی رنگ مشکی برق بزنند و جلب توجه کنند. بهترین انتخاب ها میتواند  اکسسوری هایی به رنگ قرمز، زرد یا طلایی، نقره ای و سفید باشد. این رنگ ها هم رنگ مشکی شما رو سبک میکند و هم به خاطر خاصیتی که رنگ مشکی دارد، باعث تمرکز دید روی این جواهرات و زیورآلات می شود.

کلیک ها: 4

 انواع اکسسوری های جذاب

 انواع اکسسوری های جذاب
حتما برای شما هم  پیش آمده که برای رفتن به مهمانی یا سرکار از لباس های خود خسته شده اید و دوست دارید تیپ متفاوتی را بزنید. پیشنهاد ما این است که از اکسسوری های جدید که قیمت زیادی ندارد، استفاده کنید و لباس تان را  بسیار جذاب و جدید نشون بدهید.  در این مطلب چند نمونه اکسسوری هایی را که میتوانید بخرید تا تیپ جدید و متفاوتی را برای خودتان بزنید، معرفی می کنیم.
به فروشگاه اکسسوری بروید
اگه شما توی کمدتان اکسسوری های زیادی ندارید، بهتره است  به مغازه ای که اکسسوری های زیبا با قیمت های مناسب دارد، بروید و چند نمونه اکسسوری مناسب برای لباس تان انتخاب کنید. برای این کار وقت بگذارید و اکسسوری هایی با رنگ های شاد و منتوع بخرید. رنگ های شاد برای جلوه داده تیپ شما بهتر است.
کمربند
اگر از شلوار جین خود خسته شده اید ولی پول کافی برای خریدن شلوار جدید را ندارید، می توانید از کمربند استفاده کنید. کمربند یکی از اکسسوری هایی است که برای خیلی از لباس ها به خصوص شلوار جین لازم می باشد. حتی اگه پیراهنی دارید که ساده است و میخوایید آن را  دوباره بپوشید، میتوانید با یک کمربند جدید آن را از حالت سادگی در بیاورید و روی پیرهن تان ببندید. پیشنهاد می کنیم که رنگ های قهوه ای مشکی و خاکستری را انتخاب کنید زیرا راحت با همه چیز ست میشود ولی اگه برای پیراهن میخوایید کمربند بخرید، میتوانید رنگ آن را با گردنبند و گوشواره یا کیف و کفش تان ست کنید.
کیف

 انواع اکسسوری های جذاب
کیف های دستی کوچک میتواند روی ظاهر و تیپ شما خیلی تاثیر گذار باشند. اگه برای سر کار یا دانشگاه میخوایید ست انتخاب کنید، کیف های چرمی ساده میتواند انتخاب مناسبی باشد و می توانید هر روز از آن ها استفاده کرد. ولی اگه برای مهمونی میخوایید کیف انتخاب کنید، کیف های رنگی با طرح های خاص یا جنس وِرنی و براق میتواند خیلی زیبا و جذاب تر باشد.
زیورآلات

 انواع اکسسوری های جذاب
زیورآلات مختلفی را امتحان کنید و ببینید که کدام یک از آنها به شما بیشتر می آید. گوشواره ی بزرگ یا گردنبند های رنگی میتواند خیلی تیپ شما رو خاص نشون بدهد ولی اگه شما رو معذب میکند و با آنها احساس راحتی نمیکنید، بهتره از مدل های ساده تر انتخاب کنید که با آن ها اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.
دستمال گردن یا شال رنگی را امتحان کنید
دستمال گردن و یا شال های رنگی روی ظاهر شما تاثیر زیادی دارد. دستمال گردن را میتوانید با لباس هایی مثل پیراهن های ساده و تک رنگ، کت و شلوار و شومیز های ساده ست کنید. همچنین برای لباس بیرون هم می توانید از آن استفاه کنید. با انتخاب شال رنگی مناسب که با بقیه ی لباس تان ست است، لباس و تیپ تان را خاص تر نشون بدهید.

کلیک ها: 3

چگونه لباس رنگ شاد بپوشیم

چگونه لباس رنگ شاد بپوشیم
از رنگ ها نترسین
رنگ های شاد پر از انرژی و هیجان هستند. شما با انتخاب رنگ های شاد می توانید بسیار شیک و زیبا به نظر برسید. لازم نیست نگران سن تان باشید، فقط کافی است که یاد بگیرید که مثلا رنگ قرمز را توی لباس تان چگونه به کار ببرید که هم شما  احساس راحتی کنید و هم خیلی شیک به نظر برسید.
لباس های رنگی مورد علاقتون رو خریداری کنید
برای خرید لباس های رنگ شاد به فروشگاه بروید و چند دست لباس به رنگ هایی که همیشه دوست داشتید، بخرید. باز هم به شما می گوییم که نگران سن خود نباشید و هر لباسی که مورد علاقه تان هست و رنگ آن را دوست دارید، خریداری کنید. یکی از مهم ترین چیزهایی که توی ظاهر مهمه، این است که شما نسبت به چیزی که می پوشید، احساس راحتی و رضایت داشته باشید. پس رنگ های مورد علاقه تان را انتخاب کنید.
رنگ های مکمل هم رو بشناسید

چگونه لباس رنگ شاد بپوشیم
برای این که بتوانید بهترین ترکیب رنگی را توی لباس هایتان ایجاد کنید، باید رنگ هایی که در کنار هم زیبا میشوند را بشناسید و لباس هاتان را بر اساس آن رنگ ها، با هم ست کنید. رنگ ها از سه رنگ اصلی تشکیل شده اند. این رنگ ها عبارتند از: آبی، زرد و قرمز. این رنگ ها هر کدام که با هم ترکیب شوند، رنگ های  جدیدی را به وجود می آورند. برای  مثال رنگ های مکمل در کنار هم، ظاهر زیبایی را ایجاد میکنند و خیلی چشم نواز هستند. مثلا رنگ قرمز در کنار رنگ سبز، یا آبی در کنار نارنجی میتوانند بسیار جذاب باشند.
اکسسوری های رنگی بخرید
اگه شما عاشق رنگ های شاد هستید ولی با پوشیدن لباس های رنگی احساس راحتی نمی کنید، پیشنهاد ما این است که میتوانید  از اکسسوری های رنگی استفاده کنید. استفاده از اکسسوری های رنگی از پوشیدن لباس های رنگی راحت تره  و تنوع بیشتری هم دارد. در ادامه چند اکسسوری های جدید را به شما معرفی می کنیم.
گردنبند های رنگی رنگی

چگونه لباس رنگ شاد بپوشیم
شما میتوانید با انتخاب گردنبند های بزرگ رنگی چه روی مانتو چه برای پیراهن های مهمونی، لباس تان را از حالت سادگی و تک رنگی در بیاورید و آن را خاص و منحصر به فرد نشان بدهید.
بند عینک رنگی
جدیدا بند عینک های متفاوت و رنگی مد شده که میتواند توی ظاهر شما خیلی جلب توجه کند. این بندهای عینک رنگ های بسیار شادی دارد که روی ظاهر شما بسیار تاثیر می گذارد.
گوشواره ی رنگی
گوشواره های بزرگ رنگی میتواند به تنهایی برای کل ست لباس تک رنگ و تیره مناسب باشد.
کیف های رنگی
کیف های رنگی و طراحی شده هم یکی دیگه از اکسسوری هایی است که برای تنوع در ظاهر مناسب می باشد. شما میتوانید این کیف ها را با بقیه ی اکسسوری هایی که توی لباس تان استفاده میکنید، ست کنید.

کلیک ها: 6